Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Okazion! Toyota Land Cruiser Prado 2011 Automat/ Nderrohet

Mar 25th, 2024 at 23:18   Automobiles   Pogradec   32 views Referenca: 12892

0.0 star

Vendndodhja: Pogradec

Çmimi: 32 000 €


Toyota Land Cruiser Prado 60th Anniversary
*Viti 2011 por me look te 2016
*Motorr 3.0nafte 190hp
*258.000km te vetat
*Kamio Automatike
*Start/Stop
*Amortizim me susta
*Eco Mode
*Kamera parkimi para+mbrapa
*Sallon lekure ngjyre krem
*Sedilje me ngrohje
*Touchscreen
*DVD-USB-AUX-Sd Card -Bluetooth-TV
*Fenere me larje
*Model europian
*Vaj+Filtra dhe Ferrota+Tamburo te gjitha te saponderruara
*Gjendje perfekte
Makina eshte e sapoerdhur nga jashte , e sapotarguar me dokumenta SHQIPTARE
Mund te nderrohet me makine te lire
Me nderrim 35.000€
WHATSAPP

Detaje shtese

Car Brand
Toyota
Car Model
land cruiser
Year of registration
2011
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Electric side mirror
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: