Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Okazion Shitet Apartament 1+1 San Pietro , Gjiri Lalzit

Feb 16th, 2024 at 17:28   Real estate   Durres   65 views Reference: 9412

0.0 star

Location: Durres

Price: 160 000 €


Okazion Shitet Apartament 1+1 San Pietro , Gjiri Lalzit , Durres .

Disponojme apartament per shitje.
•Totalisht i Mobiluar dhe Investuar .
• Sipërfaqja Totale: 74 m2
• Kati i pare
Cmimi 160.000Euro

Organizimi:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
•Shitet i Mobiluar
• Punime cilësore.
• Kubature e rregullt.
• Totalisht i investuar.
• Zonë e preferuar per pushime.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

+355696044430

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
74
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.