Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Okazion per 6500€I dokumenta te sapopaguara 06/01/2024

Feb 3rd, 2024 at 16:31   Automobiles   Kruje   39 views Referenca: 8015

0.0 star

Vendndodhja: Kruje

Çmimi: 6 500 €


Shitet opel insignia viti 2010 euro5 makina e ardhur nga Gjermania me dokumenta te sapopaguara me dt06/01/2024 importuar nga danimarka kamio manual motorr 2 nafte full opsion ne gjendje super te mir rryp motorri i sapondrruar vaj filtra te gjitha sherbimet e bera me 4 gomat e reja te sapovendosura me pak fjal esht super gjendje tel 0682002300 ose watsap ‪+44 7904 742910‬ sapotarguar. edhe pse targuar cmimi nuk ndryshon 6700€ mundesi ndrrimi me makin benzine me motorr te madh dhe me te re plus diferenc nga ana ime Shitet thjesht per arsye mosperdorimi

Detaje shtese

Car Brand
Opel
Car Model
insignia
Year of registration
2010
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: