Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

OKAZION BENZ E-CLASS EVO

Feb 24th, 2024 at 18:12   Automobiles   Lushnje   48 views Reference: 10311

0.0 star

Location: Lushnje

Price: 5 000 €


📂Marka: MERCEDES-BENZ
📂Modeli: E-CLASS
📁Class : 320 CDI ( pa taks lluksi )
📂Viti: 2006
📂KM: 245.838 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 3.0
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: MANUAL
📁6 Marshe + R
📁Opsionet : FULL OPTION
📁Drita inteligjente / kthehen sipas ktheses
📁Sensor Shiu
📁Sallon Lekur & Rrob / Sport
📁Sallon Shume i vencant / i Paster
📁CLIMA , AC
📁
📁Limitator shpejtesie
📁Komand ne timon
📁AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
📁Tel , Serv , Bluetooth
📁Disqe Alumini Sport
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE

🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

📂CMIMI OKAZION: 5.000 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel☎️: 0685605840
✅WhatsApp: 0699984999
🚘📍LUSHNJE

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
e 320
Year of registration
2007
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Touchscreen
Tuner/radio
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.