Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

Mar 9th, 2024 at 12:10   Automobiles   Lushnje   52 views Reference: 11741

0.0 star

Location: Lushnje

Price: 6 950 €


Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre gri. me dogane te paguar. kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje me pult .

Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi, kilometra Origjinale, viti 29.09.2011

Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.

Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj

Cmimi 6950 euro i diskutueshem
Tel 0692367120

Additional Details

Car Brand
Nissan
Car Model
qashqai
Year of registration
2011
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Cruise control
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Touchscreen
Tuner/radio
Warranty
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.