Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Mercedes-Benz ML 350 Nafte Full

Feb 19th, 2024 at 21:04   Automobiles   Kruje   30 views Referenca: 9791

0.0 star

Vendndodhja: Kruje

Çmimi: 17 300 €


Mercedes-Benz ML
Shitet makina ne gjendje perfekte 100%
Makines nuk i mungon asgjë
Shum e paster si brenda dhe jasht
E mbajtur vetem nga familjar
Motorrike xhenerike kamjo perfekt.

✅350 Naft
✅BLUE.EFFICIENCI
✅2013
✅AMG-Line
✅panoramike
✅246 mij km me garanci
✅sendilje me ngrohje para mbrapa
✅timon me ngrohje
✅f1
✅sendilje memorie
✅start stop
✅2 çelesa
✅AD-blue
✅sensor parkimi para mbrapa
✅jastiqe ajri comfort-sport
✅bagazh me buton
✅drita ambjenti
✅navi
✅xhama te zinj para mbrapa me leje
✅targa “200”
✅komanda ntimon
✅muzika harman-kardon
✅kamer parkimi
✅sendile elektrike
✅pasqyra me palosje
✅interior druri
Etj etj

🏆Çmimi:17.300 EURO I DISKUTUESHEM


Mundesi nderrimi me makin me te vogel.

Cel-msg-whatsapp:0685336088

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
ml 350
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: