Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Feb 2nd, 2024 at 17:55   Automobiles   Korce   62 views Reference: 7896

0.0 star

Location: Korce

Price: 13 200 €


⚜️MERCEDES-BENZ ML 350 BLUETEC⚜️
❗️Super full option❗️

-Viti i prodhimit: 12/2011
-Motorr: 2987 cc pa takse lluksi
-Karburanti: Naftë
-Kilometra: 211.595 me të drejtë kontrolli tek Mercedesi

*Super full option
*Buton strat/stop engine
*Key-Less-Go
*Sendilje me memorje dhe ngrohje para/mbrapa
*Bagazh me buton
*Trekendesha tek pasqyra
*Muzika Harman/Kardon Logic
*Baxho xhami
*Timon me ngrohje
*Targë e personalizuar

Makina është në gjendje 10/10 me sherbime të gjitha të kryera tek Mercedes, me dy palë goma verore+dimërore, me letra te sapo prera në Dhjetor, është e gatshme për cdo lloj provë tek servisi juaj i besuar.

-Çmimi: 13200€ i diskutueshëm (NUK NDËRROHET)
-Cel: 0682288012 (Whatsapp/Viber)

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
ml 350
Year of registration
2011
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.