Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mercedes Benz E Clas 2012

Mar 31st, 2024 at 12:33   Automobiles   Durres   32 views Reference: 13502

0.0 star

Location: Durres

Price: 11 500 €


• Mercedes Benz E Clas 2012 Avantgarde
✅ Sherbime Te Bera + 4 Goma Te Reja 100%
📂 Viti i Prodhimit : 2012
📂 Forca Motorrike : 220
📂 Karburanti : Nafte
📂 Kambio : Automatike
📂 Targa : Dogane e paguar ( Gati per targa )
📂 Opsione : Sistem Dual Clima Bizonale
Tyre Presure Sensor ( TPMS )
Drive Mode ( ECO/Sport )
Auto Hold
Interjor Lekure Shum E Paster
Sendilje Me Ngrohje
Disqje Alumini R18
Goma Te Reja 100%
Am/FM/CD/AUX/MemoryCard/Bluetooth
Timon Lekure Multifunksjonal Elektrik
Komanda Ne Timon
Sensor Dritash ( Daytime Running Lights-Led )
Sensor Shiu
High Beam Headlights System
Sensor Parkimi ( Para Mbrapa )
Larje Feneresh
Cruis Control
Pasqyra Antiverbuse Dhe Me Ngrohje
2 Celesa
Fener Xeno-Bixenon Inteligent
📂 Cmimi : I Diskutueshem
📂 Numri Celularit : 0698276888
📂 Vendodhja : Durres
✅ Makina Eshte E Sapo Ardhur Me Dogan Te Paguar Ne Gjendje Perfekte Nga Ana Motorrike Xhenerike Gjithashtu Dhe Estetike .
E Gatshme Per Tu Kontrrolluar Nga Ju Tek Mekaniku Juaj I Besuar⁣⁣ .

Per Me Shume Info Mund Te Na Kontaktoni :
Insta : @asauto_al
☎️ + 355 69 82 76 888 ☎️

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
e 220
Year of registration
2012
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
15000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Power Assisted Steering
Voice control
Warranty
Air Conditioner
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.