Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mercedes Benz C klas, Automat, 2.2 CDI, viti 2008

Mar 9th, 2024 at 11:55   Automobiles   Lushnje   37 views Reference: 11735

0.0 star

Location: Lushnje

Price: 6 800 €


Shes mercedes Benc C klas me motor 220 .ngjyre gri .sapo ardhur me dogane te paguar .me kambjo automatike. 2 celesa origjinal dhe mbyllje me pult .

Makina ka Kondicioner .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje, disqe alumini origjinal . gomat 90% te reja. navigator, sedilje elektrike .

Makina esht e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Ne gjendje shume te mir motorrike, xhenerike, estetike.
Gati per cdo lloj prove dhe kontrolli.

Cmimi 6800 euro i diskutueshem
Tel 0692367120

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
c 220
Year of registration
2008
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Cruise control
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Seats with cooling
Tuner/radio
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.