Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Mercedes benz c class coupeW204

Mar 27th, 2024 at 22:25   Automobiles   Librazhd-Qender   32 views Referenca: 13061

0.0 star

Vendndodhja: Librazhd-Qender

Çmimi: 10 500 €


Mercedes Benz C Class W204 Coupe 2012!!
-2.2 nafte
-Viti 2012
-154218 km
-Tavan panoramic
-Sendilje me ngrohje
-Sensor para mrapa
-Look c63 amg
-Disqe c 63 amg original
-Sensor shiu
- Hold brake
-Edhe shum opsione tjera..
-Makines jan kryer gjitha sherbimet, eshte ne gjendje te mire motorrike si dhe xhenerike.
-Tel 0697870501
-Cmimi i diskutushem

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
c 220
Year of registration
2012
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
160000
Features:
ABS
Android Auto
Black glass
Bluetooth
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: