4 RANGE ROVER VOGUE 5.0 BENZINE FULL OPSION VITI 2011

20 000 €

4 FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM “FULL OPSION”VITI 2016

11 800 €

4 OKAZION!!!MERCEDES C 300 4MATIC BENZIN+GAZ AMG LINE

7 500 €

5 OKAZION!!!AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO VITI 2011 FULL OPSION

11 900 €

3 MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI AMG-LINE
MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI AMG-LINE
Feb 20th, 2024 at 15:05   Automobiles  »  Cars   Kavajë 15.31km
0 review

17 500 €

4 WOLSVAGEN - POLO - AUTOMAT 1.6 NAFTE 2013
WOLSVAGEN - POLO - AUTOMAT 1.6 NAFTE 2013
Feb 19th, 2024 at 20:52   Automobiles  »  Cars   Kavajë 15.31km
0 review

7 500 €

4 VW Polo 2015🍀1.4 nafte
VW Polo 2015🍀1.4 nafte
Feb 19th, 2024 at 17:03   Automobiles  »  Cars   Kavajë 15.31km
0 review

9 500 €

4 Mercedes Benz 240D
Mercedes Benz 240D
Feb 13th, 2024 at 18:39   Automobiles  »  Cars   Kavajë 15.31km
0 review

2 500 €

5 SHITET BMW 320d viti 2013
SHITET BMW 320d viti 2013
Feb 12th, 2024 at 15:28   Automobiles  »  Cars   Kavajë 15.31km
0 review

11 400 €

5 OKAZION!! B KLAS - AUTOMAT 2.0 NAFTE - VITI 2007

3 800 €

3 OKAZION !! RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE - FULL 2018

58 000 €

Keni ndonjë gjë për të shitur apo dhen me qira?

Shisni produktet dhe shërbimet tuaja në internet FALAS. Është më e lehtë nga sa mendoni!
Fillo tani!