Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Jepet vile me qera

Feb 18th, 2024 at 13:24   Real estate   Tirana   39 views Reference: 9617

0.0 star

Location: Tirana

Price: 1 500 €


Vila eshte e perbere nga dy kate me nje siperfaqe totale168 m2.

Kati i pare organizohet ne 3 ambjente te ndara ku njera mund te perdoret si post parkimi
dhe 2 ambjentet e tjera mund te perdoren si ambjent sherbimi si edhe nje tualet.
Kati i dyte organizohet nga 3 ambjente dhe nje tualet.

Vila eshte e shtruar me parket dhe e investuar se fundmi.
Hyrja per ne parking eshte e pajisur me qepen.

Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si cerdhe, kopesht, klinika apo zyra.
Aksesi me rruget kryesore te qytetit i jep perparesi ambientit per ta shfrytezuar maksimalisht ne varesi te kerkeses.
Zona ofron cdo lloj fasiliteti te mundshem per shkak te vendodhjes se saj.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
168
Note: You must be logged in to post a review.