Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Jepet Njesi Biznesi me Qera ne Astir, Tirane

Apr 7th, 2023 at 13:23   Real estate   Tirana   174 views Reference: 849

0.0 star

Location: Tirana

Price: 400 € Negotiable


☄️Jepet Njesi Biznesi me Qera ☄️

📍 Rruga Sokrat Miho ,Astir

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 75m2 🏢 Kati 2 🛌 Ambjent Open Space 🛁 Tualet I kompletuar 🌃 Ballkon 🅿️ Vend Parkimi (me cmim extra) 📌Jepet Bosh

💶 Cmimi 400 € (Neto)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 📲 Telefono 0696566644

Jepet ambient biznesi per qera ,buze rruge ne kompleks te ri te sapo perfunduar.Ambjenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet si Open Space ,75 m2 pozicioni jug-lindje dhe siguron ndricim natyral .Ka termoizolim dhe izolim akustik.Mundesi parkimi ne ndertese me cmim extra.

Additional Details

Building Type
Office
Rooms
1
Bathroom Count
1
Elevator
Po
Furnished
No
Balcony
Po
Number of floors
10
Floor
2
Year Built
2022
Parking
1
Note: You must be logged in to post a review.