Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit (ID B22063

Feb 17th, 2024 at 18:24   Real estate   Tirana   71 views Reference: 9523

0.0 star

Location: Tirana

Price: 1 800 €


Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit (ID B220633)
Tek Komuna e Parisit, prane INSIGUT, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, ballkon, me siperfaqe 128 m2, kati i 1 banim, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar me arkitekt ne menyre bashkekohore.G,T

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje . Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 1800 euro/muaj

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
128
Rooms
3
Note: You must be logged in to post a review.