Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE RRUGEN E KAVAJES

Jan 31st, 2024 at 16:11   Real estate   Tirana   41 views Reference: 7673

0.0 star

Location: Tirana

Price: 750 €


Jepet Apartament me qera 1+1 ne rrugen e Kavajes. Apartamenti ka nje siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar shume bukur dhe eshte perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka edhe internet falas.
JEPET ME QERA 750 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
75
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.