Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

JAGUAR XF LUXURY

Jan 1st, 2024 at 16:19   Automobiles   Tirana   62 views Reference: 5253

0.0 star

Location: Tirana

Price: 13 900 €


SHITET
JAGUAR XF LUXURY 3.0D
Viti 2015
Motorri: 3.0 D (240Hp/180Kw)
Karburanti: Nafte v Kambio: Automat
Kilometra: 157.000 KM
Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
Lista e Opsioneve:
• Baxho Xhami
• Keyless GO
Ndezje-Fikje (Start-Stop) me Buton
• Sendilje me Ngrohje
• Timon me Ngrohje »
• Sendilia e shoferit me Memorie
• Sistem Audio MERIDIAN
• Ekran i Madh
• Komanda ne Timon
• Timon me Levizje Elektrike
• Marsha ne Timon
• ECO
• Navi
• Kamera Parkimi
• Sensor Parkimi
• Bluetooth
• RADIO - CD - AUX
• Klima 2 Zona
• Sensor Dritash
• Sensor Shiu
• Xhama dhe Pasgyra Elektrike
• ABS - ESP
• Edhe Shume Opsione Tjera..
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
Cmimi: 13.900€
Tel: 0692910222

Additional Details

Car Brand
Jaguar
Car Model
xf
Year of registration
2015
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
150000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Note: You must be logged in to post a review.