Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Hyundai SUV . Automatik. Nga Zvicra. Viti 2012.

Mar 29th, 2024 at 16:27   Automobiles   Tirana   70 views Reference: 13305

0.0 star

Location: Tirana

Price: 9 700 €


9700 euro
🇨🇭Hyundai ix35 2.0 Crdi exxtra Plus 4x4+ Viti - 2012
🇨🇭 – Automatike Kilometra – 212000 liber sherbimesh.
🇨🇭E sapo ardhur nga Zvicra, SWISS QUALITY ne gjendje perfekte
🇨🇭Extra full options Tavan xhami panoramik
🇨🇭Start/Stop. Ndezje fikje me buton Motor 2.0 Nafte 4x4
🇨🇭Active ECO Kompjuter bordi . Sensore parkimi. Sedilje me ngrohje
🇨🇭Bluetooth, mp3, CD, Aux, Gps, Usb Komanda ne timon
🇨🇭+ Dual Clima. NUK BEJME NDRIME. 4 GOMA RESERVE
🇨🇭Hapje mbyllje me buton tek dyert. Voice speak content
🇨🇭 shpejtesie Pilot automatik. Fenere me lupa.
🇨🇭Pasqyra elektrike me palosie. 2 Celesa Goma me disqe.
🇨🇭Dogane e paguar gati per targim +Makina eshte ne gjendje te perkryer me te gjitha sherbimet e bera ne kohe rregullisht dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrrolli nga ana juaj

CEL /WHATSAP 0692033061

Additional Details

Car Brand
Hyundai
Car Model
ix35
Year of registration
2012
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Non-smoker vehicle
Voice control
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.