Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

GOLF CROSS 2.0 NAFTE

Mar 29th, 2024 at 22:13   Automobiles   Librazhd-Qender   27 views Referenca: 13336

0.0 star

Vendndodhja: Librazhd-Qender

Çmimi: 5 700 €


Shitet Golf CROSS viti 2007, 2.0 nafte, ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike,237.000 km, tapiceri shume te paster me liber sherbimesh, i sapo ardhur nga Zvicera me dogane te paguar . Çmimi 5700 euro

Detaje shtese

Car Brand
Volkswagen
Car Model
golf
Year of registration
2007
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
20000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: