Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

GOLF 5 PLUS

Mar 28th, 2024 at 00:51   Automobiles   Elbasan   40 views Referenca: 13120

0.0 star

Vendndodhja: Elbasan

Çmimi: 6 000 €


✅ Viti 2008
✅ Targe e perzgjedhur
✅ Xhama, te zinj mbrapa per 5 vite
✅ Pilot automatik
✅ Sensor shiu
✅ Sensor drrite
✅ Navigator Cd/DvD/MP3/Bluetooth audio etj.
✅ Kompjuter bordi
✅ Pasqyra me palosje
✅ Drita atomatike
✅ Clima 2 zona
Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht nuk ka nevoj per as nje sherbim mund ta kontrolloni ku te deshironi.
✅ Cmimi 6200€ i diskutueshem nga afer
☎️0697118037

Detaje shtese

Car Brand
Volkswagen
Car Model
golf plus
Year of registration
2008
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Central locking
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: