Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

FORD FIESTA 1.6 NAFTE MANUAL 2010

Jan 18th, 2024 at 16:18   Automobiles   Tirana   49 views Referenca: 6793

0.0 star

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 4 600 €


▶️MARKA.............FORD
▶️MODELI............FIESTA
▶️KAMIO...............MANUALE
▶️MOTORRI.........1.6 NAFTE
▶️VITI....................07-06-2010
▶️KM.....................181000
▶️KLIMA
▶️RADIO CD.
▶️KOMANDO NE TIMON.
▶️MBYLLJE QENDRORE
▶️PILOT AUTOMAT.
▶️SENSORE SHIU DHE MUZGU.
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
▶️4 PORTA.▶️2 CELSA
▶️DOGANE E PAGUAR.▶️SAPO ARDHUR
▶️MUNDESI NDERRIMI ME MAKINEN TUAJ.
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
▶️NA VIZITONI NE.....
▶️Merr jep....ALB TREG
▶️FB...................MAKINA NE SHITJE ALB TREG
▶️INSTA................ALB TREG.
▶️ADRESA............VAQARR TIRANE
▶️Nr tel 0696860611

Detaje shtese

Car Brand
Ford
Car Model
fiesta
Year of registration
2010
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
180000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
GPS
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: