Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Fiat 500 L trekking 2014 Full Panorama 7500 euro padiskutush

Mar 10th, 2024 at 16:32   Automobiles   Durres   51 views Reference: 11844

0.0 star

Location: Durres

Price: 7 500 €


Shitet Fiat 500L e vitit 2014
Motorr 1.4 benxine Turbocharger multiair
160 HP injeksion direkt
behet 100%me gaz
Shum e shpejt dhe ekonomike me 4 cilinder
Kambio Automatike me160.000km origjinale me te te drejte kontrolli carfax i disponushem (me granci)
Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar me targa siguracion per 1vit kolaudim dy vite
Makina disponon: Timon multifunksional me komanda, Navigator touch screen, CD AUX USB BLUETOOTH, Tapiceri cope dhe lekureshum e paster
Sensore parkimi, Start/Stop me trafik, Sistem City, Fenere inteligjente kthehen sipas timonit, Pilot automatik, Pasqyra elektrike, Xhama te zi, Disqe alumini R16 me goma 90%.goma 4x4 kontakt
Makina eshte 4x4 trekking versioni me i shtrenjthtrenjt
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mga ana xhenerike motorrike dhe vizuale.
Makina mban chek ndezur per nje programim te len pergjys , por ska asnje problem
Full panorama +Hapje
7500 euro i padiskutushem
0688874444

Additional Details

Car Brand
Fiat
Car Model
500l
Year of registration
2014
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
140000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Light sensor
Lumbar support
Navigation system
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.