Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Farmacia 10, Japim me Qira Apartament 1+1

Feb 11th, 2024 at 15:33   Real estate   Tirana   67 views Reference: 8894

0.0 star

Location: Tirana

Price: 550 €


Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr.10, Rruga e Dibrës.
- Kati: 9 në një godinë 11 kate;
- Sipërfaqe: Totale 74,4 m2 / Neto 63.6 m2;
- Viti i ndertimit: 2023;
- Ashensor: 2;
- Planimetri e rregullt:
• Sallon + Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Korridor
• Tualet
• Ballkon

Mobilim cilësor, fasadë e ventiluar, izolim akustik dhe i pa banuar më parë.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
64
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.