Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

E550 4 matic 2010 benzin gaz

Mar 28th, 2024 at 19:34   Automobiles   Elbasan   32 views Reference: 13145

0.0 star

Location: Elbasan

Price: 14 500 €


Shitet e 550 4 matic
Makine shume e paster e ardhur nga amerika
110 milje 170 mij kilometra origjinale me tdrejt kontrolli tek benzi
Makina eshte varianti me full distronic ftohje sediljesh full panoram nuk ka gje qe i mungon ngjyra shume e vecante.Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Motorr 5.5 aspirat me impiant gazi sapomontuar
Gomat ne gjendje te mir nuk ka pike ndryshku makina shitet me dogan te paguar dhe letra taksa te paguara
Cmimi padiskutushem

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
e 55 amg
Year of registration
2010
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
170000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Central locking
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.