Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

E Class 220 Panoramik Evrope🇪🇺

Feb 19th, 2024 at 21:02   Automobiles   Kruje   30 views Referenca: 9790

0.0 star

Vendndodhja: Kruje

Çmimi: 15 400 €


Shitet E Class 220 CDI i sapoardhur me te gjitha dokumentat e paguar

✅Mercedes Benz E class
✅220 nafte 170hp (130kw)
✅fundi 2013
✅Kambio automatike
✅231 000 km origjinale
✅Tavan panoramik
✅Sensor parkimi para dhe mbrapa
✅Eco (Fiket ne trafik)
✅Clima
✅Marsha ne timon F1
✅Sallon gjys lekure
✅Ambient Light
✅Navi
✅Radio Cd Aux Bluetooth Usb
✅Komanda ne timon
✅Limitator shpejtsie
✅Sensor dritash
✅Sensor shiu
✅Pasqyra me palosje
✅Xhama te zinj me leje per 5 vite
✅Fener dhe stopa led
✅Disqe origjinal R18 me goma te reja
✅2 celesa
Etj etj

Makina eshte e sapoardhur me te gjitha dokumentat e paguara per 1 vit
Kolaudim per 2 vite
Xhama te zinj per 5 vite
Super e paster si brenda dhe jashte
Ne gjendje perfekte pune nga te gjitha anet
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli
Makina e ardhur nga Evropa🇪🇺

Mundesi nderrimi me makin m tvogel.Cel msg wp 📲0685336088📲

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
e 220
Year of registration
2014
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Non-smoker vehicle
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Air Conditioner
GPS
Security System
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: