Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

E clas 270cdi automat

Mar 30th, 2024 at 22:44   Automobiles   Kavaje   36 views Referenca: 13410

0.0 star

Vendndodhja: Kavaje

Çmimi: 2 100 €


Makina ka nje muaj qe jan prere letrat dhe kualidimi per 2 vite

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
270
Year of registration
2005
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
400000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
On-board computer
Parking sensors
Voice control
Warranty
Air Conditioner
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: