Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Dubleks me qera Residenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Jan 31st, 2024 at 13:20   Real estate   Tirana   69 views Reference: 7624

0.0 star

Location: Tirana

Price: 890 €


Residenca Kodra e Diellit 2 , jepet me qera dubleks, me siperfaqe 120 m2. Dubleksi organizohet ne njerin kat kuzhine, soxhorno, nje tualet dite dhe ambient i vogel sherbimi i lavatrices dhe thareses, kati poshte ne dy dhoma gjumi ku te dyja kane krevate dopio, njera nga dhomat me garderobe, nje tualet dhe nje zone e dedikuar me sirtare per organizim. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Jepet si ne foto.

Jepet me Qera : 890 Euro / Muaj

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
120
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.