Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

C180 Kompressor Benzine+Gaz Automat

Mar 30th, 2024 at 23:45   Automobiles   Durres   44 views Referenca: 13436

0.0 star

Vendndodhja: Durres

Çmimi: 5 300 €


🚘 M.Benz C180 Kompressor
♻️ Benzine + Gaz Automat
🔹Viti prodh. : 2005
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Km. : 207.000 te dokumentuara
🔹Motorri 1.8 cc Kompressor
🔹Benzine+Gaz,impjanti i ri i sapo instaluar me 2 vjet garanci
🔹Kambio automatike
🔹Climatronic 2 zonale
🔹Sedile cope super te pastra me ngrohje dhe levizje elektrike
🔹Xhamat e pasem te erresuar
🔹Fenere kristal
🔹Pasqyra elektrike
🔹4 Xhamat elektrike
🔹Disqe alumini
🔹Tempomat /Pilot automatik
🔹Mbyllje qendrore
🔹Timoni me komanda
🔹Kompiuter bordi
🔹Sensore drite,shiu dhe gomash
🔹Ganxhe rimorkimi

Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar.

Gjendja perfekte,cmim i diskutueshem !
📞+355 68 20 90 377

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
c 180
Year of registration
2005
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: