Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

C class w204 220 Automat

Feb 14th, 2024 at 19:09   Automobiles   Kruje   34 views Referenca: 9232

0.0 star

Vendndodhja: Kruje

Çmimi: 6 700 €


Shitet C Class W204 220 cdi i sapoardhur me dogane te paguar ne gjendje perfekte

✅Mercedes Benz C class
✅220 nafte
✅Kambio automatike +- CS
✅Vitprodhimi 2008
✅Model Avantgard
✅207 000km origjinale me te drejte kontrolli dhe verefikimi ku te deshironi
✅Klima me 2 zona
✅Drita Xenon
✅Sallon gjys lekure
✅Navigator i vogel dhe navigator i madh me hapje rezerv
✅Komanda ne timon
✅Kompjter bordi
✅Pilot automatik
✅Sensor dritash dhe shiu
✅Disqe R17 Avantgard
Etj etj

Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar e gatshme per targim
Ne gjendje perfekte dhe shume e paster si brenda dhe jashte
Gati per cdo lloj kontrolli

Cmimi 6990€ pak i diskutueshem
📞Cel/Wp 0685336088

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
c 220
Year of registration
2008
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: