Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

BMW X5 Okazion

Mar 10th, 2024 at 16:28   Automobiles   Shkoder   30 views Reference: 11842

0.0 star

Location: Shkoder

Price: 23 000 €


BMW X5, F15 e 2015, xdrive, motorr 2.0 naftë.
Makina ka 195 mijë km origjinal me të drejtë kontrolli ku të doni, është më të gjitha shërbimet e bëra si dhe goma te reja, është full optional me tavan panoramik dhe kamera 360°, është shum ekonomike për llojin e saj. Makina shitet ose ndërrohet!
Çmimi okazion 23000€!

Additional Details

Car Brand
BMW
Car Model
x5
Year of registration
2015
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Immobilizer
LED running lights
Light sensor
Lumbar support
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Air Conditioner
Security System
Note: You must be logged in to post a review.