Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Bmw X5 Gaz/Benzin

Feb 29th, 2024 at 17:09   Automobiles   Berat   36 views Reference: 10720

0.0 star

Location: Berat

Price: 13 500 €


BMW X5 viti 2011 motorr 3.0 Gaz - Benzin . Makina eshte e sapo ardhur nga Amerika e pajisur me targa dhe dokumeta per 1 vit siguracion per 2 vjet.Makina eshte full opshen e pajisur me gjith opsionit e mundeshme . Makina eshte ne super gjendje si nga pjeset xhenerike dhe nga motorri qe thuaj se e ka te ri seti i zinxhirit te fazes i sapo vendosur , gomat te katerta te reja , vaj filtra te sapo nderruar ,makinen mund ta kontrolloni ku te deshironi. Impjanti i gazit i sapo hedhur Prins 2.200 euro me garanci 3 vjecare .Makina eshte super ekonomike cemimi 13.5 euro per me shum tel 0692383894.k

Additional Details

Car Brand
BMW
Car Model
x5
Year of registration
2011
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
170000
Features:
ABS
Android Auto
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Voice control
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.