Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

BMW SERIA 640 X DRIVE MEGA FULL OPTIONS ME PROSI!!

Mar 31st, 2024 at 16:52   Automobiles   Tirana   31 views Referenca: 13520

0.0 star

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 27 000 €


Shitet BMW 640xd Individuale me porosi Mega Full Options.
📂 Motorri: 3.0 diesel 313 hp
📂 KM: 147.000.Te verifikueshme, me garanci

Opsionet:👇
📂 Head Up display (Km ne xham)
📂 Kroskot Dixhital
📂 Njohje te tabelave rrugore
📂 Eco/Eco Pro/Comfort/Sport+
📂 Blind Spot asist (trekendesha ne pasqyre)
📂 Lane keeping asist (ndjek vizat e bardha)
📂 Distronic (frenon vet ne rast aksidenti)
📂 Auto pilot (makina komandon timonin)
📂 Night vision (kamera per naten)
📂 Marshe ne timon F1 +/-
📂 Kamera 360 grade
📂 Timon me ngrohje
📂 Panorama Roof (cati panoramike)
📂 Sedillje me ngrohje (para dhe prapa)
📂 Sedilje me masazh dhe Memorje
📂 Sistem Zeri (Bokse 3D)
📂 Kroskot me qepje
📂 Dyer me thithje
📂 Keyless Go/Entry (hyrje & mbyllje qendrore pa celes)
📂 Sensor Shiu
📂 Pasqyra me ngrohje (vete erresim)

⚠️Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra ka 1 muaj me te gjitha sherbimet e kryera, me dogane dhe dokumenta te sapo bera.

⚠️ 27.500€ Cmimi pak i diskutueshem Cel: 0688178625

Detaje shtese

Car Brand
BMW
Car Model
640
Year of registration
2014
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
10000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Navigation system
Non-smoker vehicle
Warranty
Air Conditioner
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: