Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Benz c class 2005 gaz benuine automat.

Jan 13th, 2024 at 14:59   Automobiles   Gjirokaster   54 views Referenca: 6530

0.0 star

Vendndodhja: Gjirokaster

Çmimi: 4 500 €


Shitet benz c-class 2005
Gaz benzine
Automat
Goma 80% pirelli
Kondicioner
Gazi nje vit i montuar
Shume i paster nga ana estetike
Shume i mire nga ana xhenerike.
S
Ose nderrohet me makine te vogel dhe me te re.

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
c 180
Year of registration
2005
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Cruise control
Cruise control
ESP
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: