Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Audi Q7 2013 3.0 TDI USA

Mar 27th, 2024 at 23:48   Automobiles   Elbasan   31 views Referenca: 13099

0.0 star

Vendndodhja: Elbasan

Çmimi: 13 900 €


Shitet audi q7 i 2013 3.0 tdi quattro.6+1 vende.Kambio automatike 8g tronic.Makina ka 230000 kilometra origjinale me drejt kontrolli ku te doni ju me garananci.Full opsion.Super gjendje xhenerike motorrike dhe estetike.

Detaje shtese

Car Brand
Audi
Car Model
q7
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Non-smoker vehicle
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Air Conditioner
GPS
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: