Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Audi Q5 Automat Full Panorama Germany

Feb 29th, 2024 at 17:28   Automobiles   Vlore   79 views Reference: 10728

0.0 star

Location: Vlore

Price: 11 900 €


🇩🇪 AUDI Q5 Full Options🇩🇪
➖Sapo Ardhur Nga Gjermania
➖Dogana e Paguar
➖Motorri 2967 Pa taks Lluksi
➖235 Mije KM Orgjinale
➖Viti 2010
➖Kambio Automat 7G +/- F1

INFO:Full Options
➖Tavan Xhami Full Panorama
Fenera Full Led Inteligent
➖Sallon Individual me Hapje + Fryrje Shume i Paster
➖Sedile me Ngrohje
➖Sistem Muzike Bang&Olufsen
➖Navi Map CD DVD Aux Bluetoth Karikator 6CD Memory Card
➖2 Celsa Orgjinal Fabrike
➖Sensor Parkimi Orgjinal
➖Klima Bi-zone
➖Pasqyra me sinjale+ Antiverbuese
➖Sensor Shiu
➖Quattro-4x4 + Sensor Kundra rreshkitjes Super e sigurt ESP ABS DTC
➖Mekanizem Automatik per terrene ne zbritje
➖Pilot Automatik
➖Gomat 80%
➖Disqet me sensor ajri
🥇Makina ne Gjendje Perfekte ne cdo lloj drejtimi !
➖E pa perdorur dhe e pa prekur nga asnje servis ne Shqiperi!!!
E gatshme per cdo lloj prove
Cmimi:11900 Euro
Nr tel: 0695741800

Additional Details

Car Brand
Audi
Car Model
q5
Year of registration
2010
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.