Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Audi A6

Dec 31st, 2023 at 13:04   Automobiles   Durres   66 views Reference: 5183

0.0 star

Location: Durres

Price: 15 990 €


Audi A6 C7
Quattro Premium Edition
Motorri 3.0 TDI
245 HP
Kambio Automat 8G -Tronic
Cambio Mod S/M/D
QUATRRO 4x4 Gjith Kohes
209.609 KM Te Fabrikes
Disqe Audi Fabrike R18
Fener INTELLIGENT LED MATRIX(ulen ngrihen ne baze te makines qe ke perball ose perpara , sipas prerjes se timonit , automatike ne baze te kushteve atmosferike , Tabelave Rrugore etj )
Stopa Full LED
Figer Print Ne Te Gjitha Dyert
Keyless GO(Hapje mbyllje me gisht + Ndezje )
Remote Key
TOUCH PAD
Baxha Xhami 3 Pozicione
Larese Feneresh
Drita Automatike
Pasqyra Palosje Ngrohje Antiverbuese + Sinjale
Sensor Parkimi (Ne Ekran Me Kamer Shoqeruese)
AUTO HOLD
Bagazhi Hapje Automatike Mbyllje Manuale
Ambient LIght Jashte (Pasqyra ,Brava Dyersh Korniza , Inox Bordurash Etj )
Bllokues Valesh
Sensor Shiu
Alarm
Anti Theft
Celes Intelligent dhe Multifunksonal
Audi Drive Select (Efficency , Comfort , Auto , Dynamic , Individual )
Drive Assist
Lane Assist
Start / Stop
Kompjuter Bordi
Kroskot Ekran DIgital Dhe Rimeso Druri
Cruise Control
Limitator Shpejtesie
Speed Warning Assist
Pilot Automatik
Eco Mode Per Kursim Karburanti Dhe Ulje Gazrash
Sallon Lekure Totale
Sedilje Elektrike
Sedilje Me Memorie
Sedilje Me Support Trupi
Sedilje Me Fryrje Cfryrje
Sedilje Me Ngrohje
Auto Klima Bi Zona
AC Dhe Kalorifer
Kontroll Elektronik I Presionit Te Gomave
Timon Elektrik
Timon Multifunksional
Timon Me Ngrohje
GPS Busull Navigator
Hartat e 2023
Audio Premium Sound
Radio AM/FM CD DVD SD CARD JUKEBOX BLUETOOTH OTH AUX TV TUNER AV input
Bluetooth Telefonatash , Audio
ESC TCS ABS EPB (anti rreshqitje , anti bllokim frenash , kontroll elektronik i amortizimit , marrje direkte e stabilimit te makines , frena dore automatike )
Priza 12V (2 para 1 mbrapa +bagazh)
Cup Holders Neper Dyer
Isofix
Ambient Light I Komanduar Ne Ekran
Edhe Shume Opsione Te Tjera
Makina Posedon Doganen Dhe
Sherbimet E Kryera Tek Audi Kit Zinxhirash SWAG , Permistopa Tensioner Guarnizione ,Pompe Uji Guzhineta Rrip Dinamo Polexho , Stabilizator dhe Gomina Stabilizatori , Krah Te Drejt Dhe Gomina Krahu Me Hark , Vaj Filtra etj Cdo Gje e shoqeruar me video dhe foto + faturat perkatese.
Targimi i pare
Letrat Shqiptare Deri Ne 27/12/2024

Additional Details

Car Brand
Audi
Car Model
a6
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
New
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Note: You must be logged in to post a review.