Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Audi A5 S-Line 2.7 Diesel Origjina 🇩🇪

Feb 21st, 2024 at 19:10   Automobiles   Shkoder   27 views Referenca: 9991

0.0 star

Vendndodhja: Shkoder

Çmimi: 11 000 €


***ORIGJINA-GJERMANI*🇩🇪
****Sensor parkimi
***Start&Stop ndezje me çels në xhep
*****Xhama të zi me leje 5 vjeqare
***Sedilje me ngrofje dhe ftofje
***Voj viltra te sapo nderruara
****Goma te reja 99%
****Disktronik mban distancen me makinen përball
**Frenim automatik nqs del dikush para e ju se keni vemendjen
*****Pasqyrat që palosen
***Tapiceri boj tull
***Sistem audio firmet dhe multifuksional i Audit
*****Makina asht e gatshme ta kontrrolloni tek servisi juaj.i dikutushëm

Detaje shtese

Car Brand
Audi
Car Model
a5
Year of registration
2010
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
250000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: