Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Audi A5 Premium Plus Cabrio 2014 (Nderrohet)

Mar 30th, 2024 at 23:48   Automobiles   Durres   29 views Referenca: 13437

0.0 star

Vendndodhja: Durres

Çmimi: 13 999 €


🚘 Audi A5 Premium Plus
♻️ 2.0 TFSI Quattro Cabrio
🔹Viti i prodhimit 2014
🔹Motorri 2.0 TFSI 224 PS
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 5
🔹Quattro (4 rrotat aktive)
🔹Cabriolet soft top
🔹Km. 179.000 (te certifikuara me liber sherbimesh)
🔹Kambio automatike 8G (8 marshe)
🔹Keyless go (hapje/mbyllje dhe ndezje me celes ne xhep)
🔹Klima digitale 2 zonale
🔹Salloni lekure me ngrohje dhe memorie,super i paster dhe comfort
🔹Sensore parkimi mbrapa
🔹Sensore drite shiu dhe presioni gomash
🔹Driver assist system (blind spot)
🔹Navigator i madh/Dvd/Cd Mp3 me bagazhier/Sd card/Bluetooth
🔹Disqe alumini 18’ goma te reja
🔹Mbyllje qendrore (3 celesat)
🔹Ndricim full led

Makina e sapoardhur nga jashte,ne gjendje perfekte.Mjetit i eshte paguar detyrimi doganor dhe sapo eshte targuar me te gjitha dokumentat e paguara.

📌Mund te nderrohet me makine tjeter kundrejt vleresimit. Cmim i diskutueshem !

📞0682090377

Detaje shtese

Car Brand
Audi
Car Model
a5
Year of registration
2014
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
170000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: