Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Audi A4 S-line

Jan 3rd, 2024 at 20:26   Automobiles   Fier   47 views Reference: 5506

0.0 star

Location: Fier

Price: 6 600 €


Makina eshte super e vecante per
modelin e saj dhe eshte Full Options. E sapo ardhur nga ITALIA. Shume e shpejte dhe e sigurt ne rruge. Bateria e re e saponderruar me 1 vit garanci. Makina disponon liber sherbimi dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim. Jepet me te drejte kontrolli.

Viti 2009
SISTEMI I HARTES I AVANCUAR ME KOMANDA ZANORE
TIMON ELEKTRIK
Audi Driving mode (Dynamic, comfort, individual)
Full S-Line,
Motorri 2.0nafte
Muzika Bang&Olufsen
Navi audi system+Bluetooth
Bagazhier 6CD
Kambio manuale
Fenere me lupa sipas levizjes se timonit
Feneret me larje
Daytime Led Running Lights
Dritat Bixenon
Intelligent Lighting System (Dritat kthehen sipas drejtimit te timonit)
Hapje-mbyllje bagazhdi me buton
Perde origjinale te AUDI
Frena dore elektrike me buton
Sensore parkimi para mbrapa (shfaqen ne ekran)
Sedilet me ngrohje
Sedile cop S-Line
Sedile elektrike dhe Lumbar suport
Klima dixhitale me 3 zona para dhe mbrapa
Pilot automatik
Limitaror shpejtesie
Pasqyra me veterresim
Pasqyra me palosje
Sensore drite, shiu dhe gomash
Komanda ne timon
Komanda vokale
Difuzor Audi RS4
AIRBAG(SRS)
ESP
BLUETOOTH/AUX/SD CARD

Additional Details

Car Brand
Audi
Car Model
a4
Year of registration
2009
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
25000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Note: You must be logged in to post a review.