Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Audi A3 2.0 TDI Look S3 2012 Stage 1 APR

Mar 31st, 2024 at 12:19   Automobiles   Vlore   43 views Reference: 13496

0.0 star

Location: Vlore

Price: 7 200 €


Shitet Audi A3 TDI 8P.
Prodhuar Dhjetor 2005.
Look 2012 jashte dhe brenda.
Stage 1 APR
Timon s-line 2016
Konsum edhe me i ulet se ne letra si pasoje e Stage1.
Navigator i madh. AUX, 2 Memory Card, USB mp3.
Boja e bardhe perle. Makina lyer para 2 vitesh me boje mercedes 2015.
Tapiceri e bere komplet me porosi meshin( jo inkelid) dhe kamosh.
Tavan kamosh.
Fenere bixeno.
Interiori te gjitha rimesot te lyera me karbon.
Difuzor/pasqyra te lyera karbon.
Xhama te zinj origjinale, mbas 90% para anesoret afersisht 30% me nuance. Ska nevoje per leje.
Marmita me zhurme.
Maskarine RS3
Sedile S-Line
km: 330k+ ( hedhur motor me 150 mij km para 2 vitesh me fature+ 4 injektore rinj)
Makina eshte makine personale. Eshte mbajtur per qejf. Te gjitha sherbimet te bera ne kohe. Shitet vetem se kam marre makine me te madhe.
gomat 90%
Kontakto vetem ne whatsapp.

Additional Details

Car Brand
Audi
Car Model
a3
Year of registration
200000
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
20000
Features:
Android Auto
Apple CarPlay
Bluetooth
Central locking
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.