Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Apartament me qira 2+1+2

Jan 9th, 2024 at 14:51   Real estate   Tirana   59 views Reference: 6060

0.0 star

Location: Tirana

Price: 1 000 €


Apartament me qira 2+1+2 tek Selvia.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te sapo ndertuar.Eshte i organizuar ne dhome ndenje kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete,nje depo dhe ballkon.
Apartamenti eshte i paisur me te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe nuk ka qene i banuar me pare.
Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe nje post parkimi.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
110
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.