Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 2+1+2 Sarande

Feb 7th, 2024 at 15:29   Real estate   Sarande   43 views Referenca: 8400

0.0 star

Vendndodhja: Sarande

Çmimi: 210 000 €


Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 Apartamenti ka siperfaqe 140m² dhe organizohet ne nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dy tualete dhe ballkon i madh Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore . Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696175656

Detaje shtese

Building Type
Apartment
Size m2
140
Rooms
3
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: