Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Apartament 2+1 me qira Prane Kompleksit Delijorgji !

Jan 21st, 2024 at 12:33   Real estate   Tirana   51 views Reference: 7077

0.0 star

Location: Tirana

Price: 700 €


Apartament 2+1 me qira Prane Kompleksit Delijorgji !

Prane Kompleksit Delijorgji, ne nje ndertim te ri te vitit 2023,jepet me qira apartament 2+1.
Apartamenti eshte i sapo arreduar,modern dhe shume funksional me te gjitha kushtet e nevojshme.
Ka siperfaqe totale 100 m2. Zona eshte teper e aksesueshme dhe e preferuar. Cmimi ofrohet neto.

Per me shume info kontaktoni nr bashkengjitur !

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
100
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.