Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Apartament 2+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit (ID B220685) Tir

Jan 31st, 2024 at 10:40   Real estate   Tirana   42 views Reference: 7535

0.0 star

Location: Tirana

Price: 800 €


Apartament 2+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit (ID B220685) Tirane
.Tek Komuna e Parisit, ne kompleksin Kika 2, jepet me qera apartament 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 90 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore G,T

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 800 euro/muaj

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
90
Rooms
3
Note: You must be logged in to post a review.