Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Apartament 2+1 me qera ne Ali Dem, (ID 42214656)

Mar 8th, 2024 at 21:15   Real estate   Tirana   35 views Reference: 11701

0.0 star

Location: Tirana

Price: 600 €


Property ID : 42214656

Ne Ali Dem, prane Big Market, jepet apartament 2+1 me qera, pallat i ri, kati i 2, ashensor, i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe prej 90 m², organizohet ne sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet, kondicioner, i shtruar i gjithi me parket ,ballkon. Dhomat kane ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete por ofron akses dhe te gjitha facilitetet e mundshme. Posedohet dhe nje post parkimi 50 euro ekstra.

Cmimi 600 euro.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
90
Rooms
3
Note: You must be logged in to post a review.