Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 1+1 Sarande

Feb 7th, 2024 at 15:48   Real estate   Sarande   49 views Referenca: 8410

0.0 star

Vendndodhja: Sarande

Çmimi: 70 000 €


Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te mireadministruar ka siperfaqe 65m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 70000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696175656

Detaje shtese

Building Type
Apartment
Size m2
65
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: