Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRANE PAZARIT TE RI

Jan 12th, 2024 at 17:12   Real estate   Tirana   56 views Reference: 6382

0.0 star

Location: Tirana

Price: 149 500 €


Apartament 1+1 ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin 4 te banimit ne nje ndertim bashkekohore te sapo perfunduar.
Zone me akses te shpejte ne qender dhe facilitete rreth saj. Ideale per investim.

I organizuar ne nje dhome shume te bollshme fjetje me dy dritare (me hapsira per ndarje), dhome ndenje dhe ambjent gatimi me ballkon, nje tualet dhe ambjent shperndares.

Apartamenti eshte i shtruar me parket AC5
Tualet i kompletuar me pajisje hidrosanitare dhe pllaka Porcelanosa
Instalime elektrike dhe hidraulike extra
Tualet me ajrim natyral

Orientimi Jug.

Me ashensor.

Per me teper detaje, na kontaktoni.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
79
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.