Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

📂2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

Feb 14th, 2024 at 19:18   Automobiles   Tirana   44 views Reference: 9236

0.0 star

Location: Tirana

Price: 15 000 €


◾️NE SHITJE◾️➡️📍Mbikalimi i Fushë-Krujës
📂2014 - Mercedes-Benz E220 CDI
✅Motorri: 2.2 CDI - 130Kw (170Ps)
✅Viti: 2014
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike 9G
✅Kilometra: 231.000 KM
✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per targim)
📂Opsione Shtese:
◾️Baxho Xhami
◾️Keyless GO
◾️Active Parking Assist (Vete Parkim)
◾️Ndezje-Fikje (Start-Stop) me Buton
◾️Auto Start-Stop (ECO)
◾️Blind Spot Assist (⚠️ne Pasqyre)
◾️Collision Warning System with Active Brake Intervention
◾️Kamera Parkimi
◾️Memory Package (Sendilja, Timoni, Pasqyrat)
◾️Distance Warning
◾️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
◾️Sendiljet Para me Ngrohje ♨️
◾️Sendiljet Mbrapa me Ngrohje ♨️
◾️Timon me Ngrohje ♨️
◾️Timon me Pozicionim Elektrik
◾️Marrsha ne Timon
◾️Easy Entry-Exit
◾️Driving Select Sport - Comfort - ECO
◾️Cruise Control
◾️Limitator Shpejtesie
◾️Navigator
◾️Bluetooth
◾️Interior Lightning 3 Ngjyra
◾️Komanda ne Timon
◾️Radio-CD / AUX / USB
◾️Klima 2 Zona
◾️Fener dhe Stopa FULL LED
◾️Sensor Parkimi
◾️Sensor Dritash
◾️Sensor Shiu
◾️Pasayra Elektrike me Palosje
◾️Xhama Elektrik
◾️Edhe Shume opsione tjera..
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
💶Cmimi:15.000 €
📞Tel: 069 93 11111 / 069 563 5555
📲@autohafuzi
📍Mbikalimi i Fushë-Krujës

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
e 220
Year of registration
2014
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Light sensor
Lumbar support
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Note: You must be logged in to post a review.