Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

📂2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec 4Matic

Mar 31st, 2024 at 12:51   Automobiles   Tirana   45 views Reference: 13510

0.0 star

Location: Tirana

Price: 21 500 €


◾️NE SHITJE◾️➡️📍Mbikalimi i Fushë-Krujës
📂2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec
✅Motorri: 3.0 CDI - 190Kw (258Ps)
✅Viti: 2013
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike 7G
✅Kilometra: 256.000 KM
✅Targa: Shqiptare
📂Opsione Shtese:
◾️7 Ulëse
◾️Tavan Xhami Panorama
◾️Auto Start-Stop (ECO)
◾️Kamera Parkimi
◾️Blind Spot Assist ⚠️
◾️Lane Keeping Assist 🛣️
◾️Distance Warning
◾️Sistem Muzike “ Harman / Kardon “
◾️Memory Package (Sendilja, Timoni, Pasqyrat)
◾️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
◾️Sendiljet Para me Ngrohje ♨️
◾️Sendiljet Mbrapa me Ngrohje ♨️
◾️Timon me Ngrohje♨️
◾️Timon me Pozicionim Elektrik
◾️Marrsha ne Timon
◾️Easy Entry-Exit
◾️Driving Select Sport - Comfort - ECO
◾️Cruise Control
◾️Limitator Shpejtesie
◾️Bluetooth
◾️Komanda ne Timon
◾️Radio-CD / AUX / USB
◾️Klima 4 Zona
◾️Fener dhe Stopa FULL LED
◾️Sensor Parkimi
◾️Sensor Dritash
◾️Sensor Shiu
◾️Pasayra Elektrike me Palosje
◾️Xhama Elektrik
◾️Edhe Shume opsione tjera..
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
💶Cmimi: 21.500€
📞Tel: 069 93 11111 / 069 563 5555
📲@autohafuzi
📍Mbikalimi i Fushë-Krujës

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
gl 350
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
250000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Central locking
Full Service History
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
GPS
Note: You must be logged in to post a review.