Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

📂2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

Feb 14th, 2024 at 19:23   Automobiles   Tirana   41 views Reference: 9239

0.0 star

Location: Tirana

Price: 11 000 €


◾️NE SHITJE◾️➡️📍Mbikalimi i Fushë-Krujës
📂2011 - Mercedes-Benz E220 CDI
✅Motorri: 2.2 CDI - 125Kw (170Ps)
✅Viti: 2011
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 238.000 KM
✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
📂Lista e Opsioneve:
◾️Baxho Xhami
◾️Memory Package (Sendiljet,Timoni,Pasqyrat)
◾️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
◾️Sendiljet Para me Ngrohje ♨️
◾️Marsha ne Timon
◾️Timon me Pozicionues Elektrik
◾️Interior Lightning
◾️Bluetooth
◾️Radio - CD - MP3 - AUX
◾️Cruise Control / Limitator Shpejtesie
◾️Komanda ne Timon
◾️Klima 2 Zona
◾️Sensor Parkimi
◾️Sensor Shiu
◾️Sensor Dritash
◾️Fener BiKseno
◾️Stopa LED
◾️Pasqyra Elektrike + Palosje
◾️ABS - ESP
◾️Edhe Shume Opsione Tjera..
📂Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, dhe te gjitha sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
💶Cmimi: 11.000 €
📞Tel: 069 93 11111 / 069 563 5555
📲 @autohafuzi
📍Mbikalimi i Fushë-Krujës

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
e 220
Year of registration
2011
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.