Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

[I RI!] 1+1 Shitet apartament luksoz ne Sarande.

Jan 31st, 2024 at 11:45   Real estate   Sarande   46 views Referenca: 7569

0.0 star

Vendndodhja: Sarande

Çmimi: 82 000 €


Shitet apartament i ri luksoz 1+1 komod ne Sarande. Unë jam pronar, pa tarifa agjencie.

58.6 m2. 1 dhome gjumi, komplet e mobiluar dhe gati per banim.

Krejt i ri, i ndertuar ne 2021. Ndertim shume cilesor, nder me te mirat ne Sarande (Berti eshte konstruktor, shume serioz dhe i njohur ne vend per ndertimin e tij shume cilesor, ky eshte pallati i tij i 11-te). Fqinjë të shkëlqyeshëm, ndërtesë shumë e mirëmbajtur.

E mobiluar totalisht me elektroshtepiake cilesore perfshi: TV Samsung 4k 43" UHD, altoparlante Sony, mikrovale, aparat ekspres, AC, kuzhine dhe garderobe komplet e pajisur, lavatriçe... Cdo gje eshte ne gjendje perfekte, si e re.

Supermarket i ri ne katin perdhe te pallatit. Ashensor. Dhoma gjumi shumë e qetë me pamje nga pemët në anën e pasme të rrugës.
E kam çertifikatën, 100% legal dhe në libra.

Ndodhet ne rrugen 5, prane qendres dhe rrugeve te tjera lidhese. Është 10 minuta në këmbë nga qendra dhe plazhi kryesor.

Më kontaktoni në mesazhe ose në numrin tim të telefonit:
+381616322804 (WhatsApp, Viber, SMS).

Apartament shumë i mirë për një çmim shumë të mirë.

Gati për të hyrë - çelësi në dorë!

Detaje shtese

Building Type
Apartment
Size m2
58
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: